top of page
ozonowanie_pojadow-1024x684.png

SANITY SYSTEM

Sanity System Promo Video

Sanity System Promo Video

Odtwórz Wideo

Sanity System to włoska firma z siedzibą w Limenie k/Padwy, która od 2010 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych urządzeń do dezynfekcji wytwarzających ozon.

Jak to działa?

Ozonator Sany Car został przygotowany z myślą o przeprowadzaniu pełnej dezynfekcji w samochodach osobowych, SUV-ach, autach dostawczych, kamperach, minibusach oraz karetkach Pogotowia Ratunkowego. Dzięki niewielkiej wadze i rozmiarom, jego ustawienie na siedzeniu czy podłokietniku auta nie będzie stanowiło większego problemu, a samo ozonowanie samochodu przebiega całkowicie automatycznie, wykorzystując zjawisko wyładowania koronowego w celu generowania ozonu z tlenu pobranego z powietrza. Po zakończeniu procedury uruchamiany jest destruktor ozonu, który przetwarza ozon z powrotem w tlen, pozostawiając pojazdy czyste, odświeżone, zdezynfekowane i gotowe do ponownego użytku od razu po zakończeniu ozonowania.

Nasze urządzenia posiadają 3 programy pracy, dzięki czemu można z łatwością dopasować czas ich pracy do kubatury pojazdu i przeprowadzić dezynfekcję przy odpowiednim stężeniu ozonu. Generatory ozonu Sanity System zostały przebadane pod kątem skuteczności w dezaktywacji wirusa SARS-CoV-2 i jako jedyne w Polsce dają pełną gwarancję zwalczania koronawirusa.

Misją sanity system jest profilaktyka chorób, alergii i infekcji, która zaczyna się od prawidłowego odkażania powietrza, którym oddychamy, wody, z której korzystamy i – co najważniejsze – powierzchni, z którymi mamy kontakt. 

Podstawą działalności jest dbanie o środowisko mikrobiologiczne naszego otoczenia i sprawienie, aby było bezpieczniejsze i zdrowsze. Jest to możliwe dzięki promowaniu wdrażania skutecznych praktyk profilaktycznych takich jak dezynfekcja ozonem, co jest kluczem do zapewnienia wysokiego poziomu higieny i bezpieczeństwa dla pracowników, klientów i pacjentów.

bottom of page